تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - مصاحبه رئیس بعد از برد سوانسی
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

صحبت هیا آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل سوانسی.

در مورد اولین پیروزی فصل در لیگ برتر...
برایمان حیاتی بود که بازی را پیروز شویم. معتقدم خیلی خوب شروع کردیم اما کم کم اضطراب بیشتر شد. طوری کار می کردیم که گویی ...

صحبت هیا آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل سوانسی.

در مورد اولین پیروزی فصل در لیگ برتر...
برایمان حیاتی بود که بازی را پیروز شویم. معتقدم خیلی خوب شروع کردیم اما کم کم اضطراب بیشتر شد. طوری کار می کردیم که گویی ترمز دستی را بالا داده ایم و در نیمه دوم محدود تر کار کردیم. اغلب اینگونه نیست که وقتی در نیمه زمین هستیم رو به عقب به دروازبان خودمان پاس بدهیم. در نیمه دوم می توانستید ببینید که تنها می خواستیم کار را تمام کنیم  و د این بین اشتباهی انجام ندادیم. سوانسی کار را برایمان سخت کرد زیرا به خوبی حفظ توپ می کردند و در کناره ها بسیار سریع بودند. در مجموع آنها چهارچوب یک تیم خوب لیگ برتر را در اختیار دارند اما تنها نمی توانند در این لحظه گلزنی کنند.

در مورد آرسنالی های جدید...
مرته ساکر خونسرد بود و به خوبی با تیم ترکیب شد، او تنها نیاز دارد با سرعت بازی خود را هماهنگ کند. او در پست خود بسیار باهوش ظاهر شد. آرتتا خیلی خوب بازی کرد، خصوصا در نیمه اول. در نیمه دوم کار برای او بسیار دشوار تر بود اما می توانستید بینید که او تکنیک تضمین شده ای را که تیم به آن نیاز دارد به ما می دهد و می خواست طوری بازی کند که ما می خواهیم.

در مورد احساس درون رختکن...
می دانیم که اعتماد به نفس به سرعت از دست می رود و به آرامی باز می گردد. برای ما، بودن در موقعیتی که در ان قرار داشتیم غیر عادی است. ما باز خواهیم گشت. امروز می توانستید این حقیقت را ببینید که ما جروینیو، سونگ، دیابی و ویلشیر را نداشتیم. در مجموع اگر همه باز گردند تیم مناسبی خواهیم داشت و شانسی داریم. اول از همه تنها نیاز داریم چندین چیز را در کنار هم بگذاریم.

در مورد اینکه اضطراب مشکلی برای تیم بود...
وقتی پیروزی می شوید مشکل عمیقی دارید، از این بابت مطمئن باشید. تا زمانی که ان ادامه داشته باشد، مشکل عمیقتر هم می شود. به محض اینکه پیروز شوید همه چیز تغییر می کند.

در مورد چاشنی شانس روی گل...
نشانه های از شانس روی گل ما وجود داشت، البته.

در مورد عملکرد آندری آرشاوین...
آرشاوین روحیه بسیار خوبی دارد. او اعتماد به نفس خود را از دست داده بود اما نگرش و روحیه خوبی در تمرینات داشت. مردم فکر می کنند که او اهمیتی نمی دهد اما این به هیچ وجه درست نیست. او خیلی به این تیم اهمیت می دهد و مشکل تنها از دست دادن اعتماد به نفسش بود. می توانستید ببینید که او امروز دوباره خودش بود.

در مورد نخستین بازی یوسی بنایون....
وقتی به زمین امد چیزهایی را برایمان به ارمغان اورد زیرا بسیار پر تحرک و پرجنب و جوش است و خیلی خوب عمل کرد.

در مورد قدرت ترکیب ارسنال...
امروز به نیمکتی که من داشتم نگاه کنید و هنوز الکس سونگ و جروینیو در آن بین نبودند. ما ترکیب بزرگی داریم.

در مورد اینکه چماک در 10 دقیقه پایانی بازوبند کاپیتانی را در اختیار داشت..
او کسی را پیدا نکرد! به او گفتم نگه دارد، مشکلی برای ده دقیقه پایانی بود. توماس ورمالن کاپیتان دوم ماست اما سخت بود او را پیدا کنید!!

پیام شما به برندن راجرز....
پدر او درگذشت و این بسیار غم انگیز است. این تیم امروز برای او مبارزه کرد و این بهترین کاری بود که آنها می توانستند انجام دهد. بسیار غم انگیز است.


طبقه بندی: آخرین اخبار، مصاحبه رئیس،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/19 توسط مصطفی فرشادیان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ