تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - مویس پای فروش آرتتا ایستاده است
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
دیوید مویس سرمربی اورتون سرسختانه می گوید فروش میکل آرتتا به آرسنال برای این باشگاه تصمیم درستی بوده است.


این هافبک با مبلغ 10 میلیون پوند ساعتی پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات از تافی ها جدا شد و به جمع توپچی ها پیوست. اورتون نیز رویستون درنته هافبک کناری رئال مادرید و دنیس استراکوالورسی آرژانتینی را به طور قرضی به خدمت گرفت تا تنها خریدهای تابستانی این تیم باشند. اما خروج آرتتا و عدم خرید بازیکن هاواداران اورتون را ناامید کرده است.

سرمربی تافی ها می گوید:" اینجا من تصمیم می گیرم و مدیرغامل تیم به من نگفته است مجبور به فروش هستیم. آرتتا می خواست در لیگ قهرمانان بازی کند و من به او این فرصت را بدهکار بودم. در ده سال گذشته من در این باشگاه بوده ام و ما 10 بار بین 10 تیم نخست جدول وبده ایم."

" اگر مردم فکر می کنند اورتون باید بهتر از این عمل می کرد باید به مسائل اطراف خود نگاه کنند."

اتحادیه هواداری آبی ها پیش از بازی روز شنبه این تیم مقابل استون ویلا یک اعتراض دسته جمعی را بنا کرد و ادعا کرد که باشگاه در حال رکود است و طی نامه ای به بیل کن رایت مدیر عامل این باشگاه خشم خود را بروز داد.

کن رایت می گوید که او از این اعتراض ها مبهوت شده است و از هواداان خواست که از او و مویس حمایت کنند تا بتوانند باشگاه را رو به جلو ببرند و این در حالی است که به دنبال یک مالک جدید برای باشگاه است.

کن رایت در گفتگو با دیلی میل گفت:" اکر به فکر موفقیت باشگاه نبودم نباید اینجا می ماندم. من بدبین و افسرده نیستم. 66 سال سن دارم اما هنوز فکر می کنم بهترین شرایط در آینده در انتظار ما خواهد بود. شاید رویاپردازی واقع گرایانه نباشد اما چگونه می شود من مربی ای مانند دیوید مویس داشته باشم و اعتقاد نداشته باشم که ما می توانیم پیروز شویم؟

" مردم شاکی هستند. آن ها به باشگاه نامه نوشته اند به نشریه لیورپول اکو نامه نوشته اند در رادیو بیانیه می دهند و می گویند ما مقصر هستیم و این ها مرا مبهوت کرده است."

" من فکر نمی کنم شما بدون پول بتوانید به لیگ قهرمانان راه یابید. شما در دنیایی کامل و بدون نقصی حضور ندارید. من و هواداران نیز همین طور. مویس هم همین طور. اما فکر می کنم باید همه با هم باشیم. چرا یکی از بازیکنانمان را هو کنیم؟ چرا فریاد بزنیم و خواستار اخراج هیأت مدیره شویم؟"

" ما در دنیایی زندگی می کنیم که نمی شود بیش از حد اعتماد کرد. هواداران فردی را می خواهند که پول به باشگاه بیاورد. اگر آن ها فکر می کنند من نمی خواهم بروم پس این بدین معنی است که من آدم صادقی نیستم و این درست نیست. من مشتاق هستم که یک خریدار برای باشگاه در چهار سال آینده پیدا کنم و کاری انجام نمی دهم که به باشگاه ضرر بزند."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/20 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ