تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - نصری جام های بزرگ می خواهد...
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
سمیر نصری اصرار دارد که او در آرسنال ناراحت نبود اما باید به منچسترسیتی می امد زیرا باشگاه سابقش نمی توانست برای 'جام های بزرگ' رقابت کند.

بازیکن ملی پوش فرانسوی در فصل نقل و انتقالات از ورزشگاه امارات جدا شد و در اولین بازی خانگی اش برای منچسترسیتی مقابل ویگان 30 دقیقه بازی کرد.


در تابستان وقتی سسک فابرگاس به بارسلونا پیوست نصری - که انگشت وی نیز دچار شکستگی شد اما با این حال برای سیتی بازی کرد - از سوی هواداران آرسنال مورد انتقاد قرار گرفت و آن ها معتقد بودند که او برای پول می خواهد به سیتی برود.

اما نصری پس از یک بازی فوق العاده برای سیتی در اولین دیدارش مقابل تاتنهام همچنان روی موضع خود ایتساد و گفت کسب جام مهم تین انگیزه ی وی بوده است و اعتقاد داشت آرسنال نمی تواند با تیم های دیگر رقابت کند.

نصری پیش از دیدار با ویگان هنگامی که از وی سؤال شد چه چیزی او را در اولین فصل حضورش در ورزشگاه اتحاد خوشحال می کند گفت:" من امیدوار به قهرمانی هستم."

" من 24 ساله هستم و همه می گویند من بازیکن خوبی هستم اما هیچ چیزی پیروز نشده ام. من با آرسنال در بالاترین سطح بازی کردم اما جامی نبردم."

" امسال یکی از بهترین بازیکنان آرسنال یعنی فابرگاس باشگاه را ترک کرد. بازیکنی هم جانشین او نشد. اما وقتی به تیمی می پیوندید که سرخیو آگئرو، کارلوس توز، داوید سیلوا، وینسنت کمپانی حضور دارند شما از کسب جام مطمئن می شوید."

او افزود:" من نمی گویم در آرسنال خوشحال نبودم اما وقتی شما در یک باشگاه بزرگ هستید انتظار قهرمانی دارید. آرسنال بازیکنان با تجربه ای می خرید اما از وقتی به ورزشگاه امارات آمد سیاست نقل و انتقالات تغییر کرد."

" بازیکنان جوان با کیفیت های خوب  خریده شدند من فکر می کنم آن ها می توانند در آینده می توانند کاری انجام دهند."

نصری همچنین معتقد است که منچسترسیتی با روبرتو مانچینی بزرگترین رقیب برای منچستریونایتد برای کسب قهرمانی است. دو تیمی که با 100% پیروزی در صدر جدول قرار دارند.

" من فکر می کنم ما یکی از جام های بزرگ را در این فصل کسب خواهیم کرد. من فکر می کنم با بزرگترین رقیب یونایتد هستیم. به سرمایه گذاری این سه فصل دقت کنید شما کیفیت و قدرت ترکیب تیم را می بینید."

" بازیکنان با کلاس جهانی از آمدن به اینجا نترسیده اند و شما این را در خرید سرخیو آگئرو می بینید. بنابراین من مطمئن هستم."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/20 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ