تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - این برد به ما اعتماد بنفس میدهد.
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

نماینده ولز در سفر به ورزشگاه امارات ثابت کرد که حریف سر سختی است اما تک گل آندری آرشاوین که روی فرصت طلبی او به ثمر رسید نخستینپیروزی فصل را برای آرسنال رقم زد.

آرسن ونگر اذعان میکند ...

که بعد از شکست مقابل منچستر یونایتد، کسب پیروزی با این نتیجه قانع کننده نبود اما موجب افزایش روحیه تیم شد.

" البته، اعتماد به نفس اکنون بازگشته. ما تاکنون نتوانسته بودیم در لیگ پیروز شویم و این بخش اعظم ذهنیت ما را مشغول کرده بود.

طبیعتا دوست داشتید بعد از اتفاقاتی که در ادترافورد افتاد با یک پیروزی قاطعانه بازگردید اما شما باید در مسیر بازگشت خود مبارزه کنید. بازیکنان تنها می خواستند کار را تمام کنند و 3 امتیاز را بدست اورند.

می خواستیم گل دوم را به ثمر برسانیم اما این اتفاق نیوفتاد ولی نیاز دارید که در این مواقع اشتباه نکنید. ولی سعی می کنید از اشتباهات جلوگیری کنید مشکلات بیشتری به وجود می آید و نیاز دارید موقعیت های بیشتری خلق کنید اما گاهی همه چیز به این باز می گردد که چطور اشتباه می کنید."

سوانسی هنوز موفق نشده در لیگ برتر گلی به ثمر برساند اما آرسن ونگر مطمئن است این اتفاق برای نماینده ولز خواهد افتاد.

" از نظر من آنها تیم با تکنیکی هستند، تقریبا بی نقص کار می کنند. در عقب زمین عالی کار می کنند و گل های زیادی دریافت نمی کنند اما برای نتیجه گیری اکنون نیاز به گلزنی دارند. آنها خیلی خطرناک به نظر می رسند، خصوصا در کناره ها.

فکر می کنم آنها کیفیت کافی را در اختیار دارند. من با نگاه به آمار اینگونه فکر می کنم. آنها مرا به یاد بلکپول می اندازند، محدود کار نمی کردند و سطح تکنیکی خوبی داشتند."


 

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/21 توسط مصطفی فرشادیان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ