تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ژسنی: شوخی با دورتموندی ها تاثیری روی من نمی گذارد
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
گلر لهستانی توپچی ها در تیم ملی با رابرت لواندوسکی، یاکوب بلاژکوسکی و لوکاس پیزکک در تیم ملی هم بازی است و این 3 در تیم دورتموند بازی می کنند.

ووچیچ اذعان می کند شوخی و رجزخوانی با این بازیکنان تاثیری روی عملکرد او نخواهد گذاشت زیرا انها تنها به فکر پیروزی هستند.
" آنها تیم بسیار خوبی هستند و 3 نفر از بهترین دوستانم برای آن تیم بازی می کنند. در تیم ملی بخاطر این بازی کمی سر به سر هم گذاشتیم و باهم شوخی کردیم.

فکر می کنم از بین این سه، دو نفر بازی خواهند کرد. یکی که از همه بلند تر است فکر می کنم روی نیمکت خواهد بود!!

تمام چیزی که می خواهم بگویم این است که بعد از بازی امیدوارم من کسی باشم که سربلند بیرون می اید. آنها نمی توانند ذهن مرا مشغول کنند، من متمرکز هستم."

ژسنی از دید هواداران به عنوان بهترین بازیکن میدان مقابل سوانسی انتخاب شد. سال گذشته آرسنال با نتیجه 6 - 0 براگا را در نخستین بازی اروپایی خود شکست داد و ووچیچ باور دارد آنها برای شروع به نتیجه مثبت دیگری نیاز دارند.

" بسیار مهم است که لیگ قهرمانان را با پیروزی شروع کنیم. مطمئنم با بازیکنانی که داریم می توانیم مانند شنبه نتیجه بگیریم و مطمئن شویم که سه شنبه هم نتیجه مناسبی می گیریم.

امیدوارم که می توانیم به آنجا برویم و در چنین ورزشگاه باشکوهی 3 امتیاز را بدست آوریم. حدود 75000 نفر در ورزشگاه خواهند بود و این به ما اعتماد به نفسی می دهد تا کارمان را انجام دهیم.

ما می خواهیم به راهمان ادامه دهیم. باور دارم شنبه ثابت کردیم که ترکیب خیلی خوبی داریم. ما عملکرد خوبی ارائه کردیم، دروازه را بسته نگه داشتیم و سه امتیاز را بدست اوردیم." 

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/21 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ