تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - بهترین های هفته چهارم لیگ برتر
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
... ترین های هفته از نگاه اسکای اسپورت


بازی هفته

بولتون واندررز 0-5 منچستریونایتد

عادلانه است که بگوئیم منچستریونایتد این روزها تیم های پیش رو را له می کند. پس از این که در بازی گذشته آن ها هشت گل مقابل آرسنال به ثمر رساندند مدافع عنوان قهرمانی اجازه نداد وقفه ی بازی های ملی در روند گلزنی آن ها ایجاد مشکل کند و در ورزشگاه ریبوک کار خود را به نحو احسن انجام داد. وین رونی روند فوق العاده ی خود را با یک هت تریک دیگر ادامه داد و خاویر هرناندز دو گل دیگر این تیم را به ثمر رساند. شایان ذکر است که شیاطین سرخ همیشه فصل را معمولی شروع می کردند اما این فصل اوضاع به گونه ای دیگر است.

بازیکن هفته

وین رونی

وین رونی و سرخیو آگئرو هر دو هت تریک ردند اما مهاجم یونایتد این عنوان را از دید ما به دست می آورد زیرا انی دومین هت تریک پیاپی او بود و تنها چهار بازیکن پیش از این در لیگ برتر به چنین رکوردی دست یافته اند. مهاجم ملی پوش انگلیسی در مقابل بلغارستان نیز دو گل زد و اکنون در چهار هفته 8 گل به ثمر رسانده است.اولین گل او روی سانتر خطرناک نانی بود و گل دوم را روی حرکت خوب فیل جونز به ثمر رساند و هت تریک او در نیمه دوم باز هم با مشارکت نانی کامل شد.

گل هقته

سرخیو آگئرو

برای این که مورد اتهام از سوی نیمه ی آبی شهر منچستر قرار نگیریم گل سوم سرخیو آگئور در پیروزی 3-0 منچسترسیتی مقابل ویگان را در این بخش برگزیدیم. مهاجم ملی پوش آرژانتینی خیلی زود با لیگ برتر هماهنگ شده است و نشان داد ارزش مبلغ سنگینی که برای وی هزینه شده است را داشته است. هت تریک او مدیون درخشش داوید سیلوا نیز بود که از بین سه هافبک ویگان عبور کرد و دو پاس دقیقه را برای آگئرو ارسال کرد. آگئرو نیز علی ال حبسی را جا گذاشت و به آرامی توپ را در گوشه ی دروازه جای داد. کلاس این گل ستودنی بود گر چه باید از گل استیلین پتروف برای استون ویلا و روبن روچینا برای بلکبرن نیز یاد کنیم.

پاس و مهارت هفته

رائول میرلس و دنیل استاریج

دو حرکت عالی روی گل دوم چلسی به ساندرلند در ورزشگاه لایت صورت گرفت. رائول میرلس خرید لحظات پایانی چلسی با مدل موی جدید خود تعجب همگان را برانگیخته بود اما کلاس بازی وی هیچ تفاوتی نکرده بود و یک پاس 40 یاردی دقیق از زمین خودی برای دنیل استاریج ارسال کرد و این مهاجم جوان که به فرناندو تورس ترجیح داده شده بود با پاشنه پا به زیبای توپ را درون دروازه ساندرلند قرار داد تا میگنولت و وس براون بدانند چرا وی به بازیکن 50 میلیون پوندی چلسی ترجیح داده شده است.

سوتی هفته

مایکل ورم

مایکل ورم با اشتباه خود موجب باخت سوانسی مقابل آرسنال شد. او که به همراه این تیم ولزی مقبال یکی از بهترین تیم های انگلیس نمایش خوبی داشت اما فوتبال بی رحم است و با اشتباه وی آن ها بازنده شدند. او پس از این که با خروج از دروازه مانع از کرنر شدن توپ شد سعی کرد سریع تیمش را در موقعیت حمله قرار دهد و با دست سریع بازی را آغاز کرد اما توپ به پاشنه ی پای آنجل رانگل برخورد کرد و آندری آرشاوین سریع از این توپ سرگردان استفاده کرد و دروازه خالی را باز کرد تا آرسنال اولین سه امتیاز خود را به دست آورد.

بحث هفته

استوک 1-0 لیورپول

مارک کلاتنبرگ از سوی کنی دالگلیش نمره ی ضعیفی خواهد گرفت. در شکست لیورپول مقابل استوک مربی اسکاتلندی لیورپول مدعی بود که دو پنالتی برای تیمش در نظر گرفته نشده است. استوک با خطای پنالتی جیمی کاراگر توسط جان والترز به گل برتری رسید و دالگلیش اظهر کرد که تصمیمات داوران لیورپول را قربانی کرده است. البته باید خاطرنشان کنم کلاتنبرگ در مورد دو پنالتی از سه پنالتی مورد بحث درست عمل کرد.

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/21 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ