تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ونگر پیش بینی کرد که 'یک بحران عظیم مالی' رخ دهد
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

آرسن ونگر می ترسد اقتصاد اروپا به بدترین حالت خود برسد و معتقد است اگر یک بحران دیگر رخ دهد فوتبال دیگر دست نیافتنی خواهد بود.

 

بزرگترین ورزش موجود در جهان در جریان های اخیر رکود اقتصادی توانست راه خود را به خوبی پیدا کند اما در نقل و انتقالات تابستان و حتی ژانویه انتقال های بزرگی - فرناندو تورس و اندی کارول - صورت گرفت که انتقال این دو بازیکن 85 میلیون پوند ارزش داشت.

باشگاه های پرخرجی مثل چلسی و منچسترسیتی و باشگاه های خارجی مثل رئال مادرید پولی را در فوتبال وارد کرده اند. اما با اعتصاب جمعی از باشگاه های اسپانیایی که نتوانسته بودند پول بازیکنان خود را بپردازند زنگ خطر برای فوتبال به صدا در آمده است.

ونگر پِش بینی می کند در آینده ای نه چندان دور مشکلات بزرگتری رخ دهد.

" من اروپا را به عنوان یک جمعیت یک پارچه در نظر می گیرم که کل این جامعه دچار بحران بزرگی خواهد شد که هیچ کس انتظار آن را ندارد."

" من متقاعد شده امن که اروپا یک بحران عظیم مالی خواهد داشت که ممکن در سه هفته ی آتی یا سه ماه آتی و یا شاید کمی دیرتر رخ دهد که این امر همه چیز را در چشم انداز دوباره ای قرار خواهد داد."

" فوتبال دست نیافتنی نیست. ما با مردمی زندگی می کنیم که به وزشگاه ها می آیند و برایشان تبلیغ می کنیم که محصولاتی بخرند. تمام درآمد ما در ماه های آینده می تواند دچار تهدید بزرگی شود."

" ما اولین نشانه های مقاومت در برابر این مسأله را در اسپانیا دیدیم که همه شاکی بودند."

" فوتبال فقط پول نیست. ما به خودمان اعتقاد داریم که می توانیم به اندازه ای که این مسأله ساده باشد با دیگران رقابت کنیم."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/22 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ