تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - رایس: به سختی مبارزه کردیم، یک امتیاز نتیجه خوبی بود
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

مصاحبه پت رایس مربی آرسنال بعد از بازی

صحبت های پت رایس بعد از دیدار با دورتموند.

در مورد اینکه آیا آرسنال از اینکه پیروز بازی نشد تاسف می خورد...
واقعا به سختی مبارزه کردیم و می دانستیم که بازی خیلی خیلی سختی خواهد بود. اینکه قادر باشید خوب دفاع کنید یک قابلیت عالی مجسوب می شود و این کاری است که تمام بازیکنان ما در این عصر انجام دادند. فکر نمی کنم تیم های بسیار باشند که به دورتموند بیایند و آنها را شکست دهند و ما خیلی خلی به انجام این کار نزدیک بودیم.

در مورد گل رابین ونپرسی...
این به هیچ وجه غیر عادی نیست که ببینید رابین چنین کاری انجام می دهد. حرکت فوق العاده ای از سوی رابین بود و یک توپ فوق العاده از طرف تئو والکات برایش ارسال شد. غیر عادی است که ببینید رابین با پای راست خود ضربه بزند اما این ثابت می کند که او تنها یک فوتبالیست چپ پا نیست.

در مورد توان رهبری کاپیتان...
واضح است که رابین کاپیتان باشگاه است و ما او را تشویق می کنیم که هم در زمین و هم در خارج از آن مدام صحبت کند، خصوصا در رختکن. او فقط یک یا دو چیز از من پرسید که فکر می کرد می توانیم بهتر انجامش دهیم و من هم تنها یک یا دو چیز به او گفتم که که می توانیم انجام دهیم تا شرایط تیم را بهتر کنیم.

در مود مقاومت در برابر فشار زیاد دورتمند در نیمه اول...
همانطور که قبلا گفتم، در واقع خوب دفاع کردن مهارت بالایی است و بازیکانی ما خیلی خیلی خوب این کار را انجام دادند. فراموش نکنید دورتموند واقعا ترکیب خوبی است، هیچ شکی در این زمینه نیست. دوست داشتیم بازی را برنده شویم؟ البته که می خواستیم، خیلی هم به آن نزدیک شدیم و بنابراین به کسب آن خیلی خیلی نزدیک بودیم. اما در گشته هم بعضی چیزها برایمان اتفاق افتاده، برای مثال وقتی مقابل تاتنهام بازی کردیم و آن پسر (دنی روز) یک شوت باور نکردنی از فاصله 35 متری به طرف دروازه ما زد. امروز عصر هم همین اتفاق تکرار شد. من باید تصور کنم که می توانست 25، 30 یا 40 بار این شوت را تکرار کند و هر بار یا از بالای تیرک بیرون برود و یا گلر آن را بگیرد. این گل فوق العاده ای بود.

در مورد اینکه آیا سبک بازی دورتموند به مانند این بود که مقابل یک آرسنال دیگر بازی می کنید...
آره، خیلی خیلی زیاد. حالا ما می دانیم وقتی ما روی فرم هستیم اوضاع چگونه است!! اما همانطور که گفتم جوانان ما خیلی خوب از عهده آن بر امدند. همانطور که دیدید بازی بسیار سختی بود. وقتی جروینیو مقابل دروازه قرار گرفت،  اگر توپ را وارد دروازه می کرد بازی می توانستد تمام شود بنابراین واقعا و صادقانه یک امنیاز در هر حالت نتیجه خوبی بود.

در مورد وضعیت عجیبی که بدون حضور آرسن ونگر به وجود امد...
اول از همه، این فوق العاده عجیب بود که مربی را در کنار خود نداشته باشم زیرا معمولا او در گوش من فریاد می زند " چرا اون این کارو کرد؟ " و یا " چرا اون این کارو نکرد؟". من این وضعیت را دوست دارم؟ نه واقعا، نه. این هرگز یکی از جاه طلبی های من نبوده که سرمربی یک باشگاه فوتبال شوم. این خیلی عجیب است. برای من خیلی استرس زاست.

در مورد کسب دو نتیجه مثبت بعد از شروع دشوار فصل...
خیلی خوب است. به نظر می رسد، خصوصا در دیدار شنبه از نگاه من شروعی برای فصل ما بوده. به دلیل اینکه عدم قطعیت در مورد برخی بازیکنان وجود داشت که ایا اینجا را ترک می کنند یا نه. بازیکنانی که به خدمت گرفتیم خیلی خیلی خوب هستند، بر خلاف انچه مردم می گویند. هیچ شکی ندارم که در بازی های پیش رو آنها این موضوع را نشان خواهند داد.

در مورد پر مرته ساکر....
پر از نظر من بازیکن فوق العاده ای است. او بازی های بی شماری برای تیم ملی المان انجام داده که به معنای این است که نمی تواند بازیکن بدی باشد. این غیر ممکن است. او به تدریج این را در کنار ما نشان می دهد. فکر می کنم که او امشب در کنار لورن کوسیلنی فوق الاده بود و می توانم تنها ببینم که وقتی به لیگ برتر عادت کند بهتر و بهتر می شود.
طبقه بندی: مصاحبه رئیس، آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/23 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ