تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - کوکوئلین: فریمپونگ راه مرا هموار کرد
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
 فرانسیس کوکوئلین معتقد است که امانوئل فریمپونگ راه او را برای راهیابی به تیم اصلی هموار کرده است.

این دو بازیکن در تیم جوانان چند سالی است که هم بازی هستند و در کنار توپچی ها رشد کرده اند و هر دو در تیم قهرمان جام حذفی جوانان در سال 2009 حضور داشتند.

فریمپونگ این فصل از اعضای تیم اصلی آرسن ونگر است و کوکوئلین می گوید که حضور وی در تیم اصلی او را دلگرم کرده است که با کار بیشتر و سخت تر به تیم اصلی راه یابد.

کوکوئلین به سایت رسمی آرسنال گفت:" من واقعاً بابت او خوشحالم. او مصدومیت سختی را در فصل گذشه سپری کرد و اکنون به تیم اصلی بازگشته است."

" این امر به من نشان می دهد که من نیز می توانم. زیرا سرمربی به جوانان اطمینان دارد. من تنها می خواهم در تمرینات سخت تلاش کنم و به مربی نشان دهم که می توانم برای این تیم بازی کنم."

کوکوئلین در دو بازی گذشته تیم نخست بازی کرده است و در مقابل منچستریونایتد در ترکیب اصلی قرار گرفت و در مقابل سوانسی نیز به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد.

این بازیکن جوان فرانسوی مصمم است که پس از دوران قرضی موفق فصل گذشته در لورین در پیش روی چشمان ونگر قرار داشته باشد تا به او فرصت بازی دهد.

" اگر او از من استفاده کند من اعتماد به نفسم زیادتر می شود. من باید همچنان نشان دهم که کیفیت لازم برای حضور در تیم نخست را دارم و من می توانم این امر را در تمرینات و مسابقات نشان دهم."

" واضح است که سال گذشته به دلیل بازی های زیادی که برای لورین انجام دادم تجربه ام بیشتر شد. من تلاش می کنم که این تجربه را در پیراهن آرسنال مورد استفاده قرار دهم و به پیشرفت ادامه دهم."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/24 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ