تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - آرتتا: در آرسنال شانس بهتری دارم
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
میکل آرتتا خرید 10 میلیون پوندی آرسن ونگر در اخرین دقایق نقل و انتقالات تابستانی بود تا خلا موجود در خط میانی آرسنال را پر کند.

وی که فینال جام حذفی سال 2009 مقابل چلسی را بخاطر آسیب دیدگی زانو از دست داد، بعد از فتح سه گانه همراه با رنجرز در سال 2003 هیچ عنوان دیگری را بدست نیاورد. او اذعان می کند آرسنال شانس بهتری به او می دهد تا به ارزو های خود برد.


" چالشی که در اینجا وجود دارد فتح جام است و در اورتون من شانس انجام چنین کاری را نداشتیم. امیدوارم که آنها را در اینجا به ارمغان می اوریم.

تفاوت میان فتح جام ها و از دست دادن انها می تواند حزئیات کوچکی باشد. مهمترین چیز این است که آنها جزئیا ترا بدست آورید زیرا وقتی این کار را می کنید شانس بهتری دارید. باید مطمئن شویم که به آن نزدیک هستیم."

آرتتا دومین بازی خود را برای آرسنال مقابل دورتموند انجام داد که باز هم با یک نتیجه مثبت همراه بود. او باور دارد خریدهای جدید نقش پر رنگی در این فصل ایفا خواهند کرد.

" نیاز داریم به سرعت خود را هماهنگ کنیم و من سعی می کنم در جاهایی که می توانم به تیم کمک کنم.

ما پنج یا شش بازیکن جدید داریم که به اینجا امدند و انها نقش بزرگی را در تیم ایفا می کنند. همه ما نیاز داریم تا در کنار هم باشیم و فکر می کنم روحیه تیم واقعا خوب است، مربی واقعا دید مثبتی درمورد آن دارد و ما می دانیم که بهتر و بهتر می شویم.

خیلی از بازیکنان در آخرین دقایق به تیم اضافه شدند بنابراین بلافاصله نمی تواند اوضاع تغییر کند اما وقتی کیفیت به تیم خود اضافه شود کار را آسانتر می کند."
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/24 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ