تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - بنایون: انتخاب اینجا تصمیم ساده ای بود
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
یوسی بنایون مصمم است که به آرسن ونگر ثابت کند که وی تصمیم درستی در جذب وی اتخاذ کرده است.

بنایون در روز پایانی نقل و انتقالات طی انتقالی قرضی از چلسی به آرسنال پیوست و مشتاق است که اعتماد آرسنال به خودش را با تلاش برای کسب جام برای این باشگاه پاسخ داد.

کاپیتان تیم ملی اسرائیل فاش کرد که او علاقه ی آرسنال به خودش را پیش از آن می دانسته است و می گوید شانس پیوستن به توپچی ها را سریعاً قبول کرده است.

" من بسیار آرام بودم. مسأله در رسانه ها دراماتیک پیش رفت اما منی می دانستم که انتخابات کمی در انگلیس دارم."

" بین من و چلسی توافق شد که تا روز پایانی صبر کنیم تا آن ها یک بازیکن دیگر جذب کنند. من می دانستم پیشنهادات کمی دارم و وقتی آرسنال بین این پیشنهادات مطرح شد دیگر انتخاب برایم ساده بود."

بنایون در استمفوردبریج دوران نا امید کننده ای را پشت سر گذاشت و می گوید که ترک این باشگاه تنها گزینه ی پیش روی وی در این زمان بوده است.

" در چلسی شانسی نداشتم زیرا مصدوم بودم. من بدشانس بودم. احساس کردم شانس زیادی پیش رویم نخواهد بود بنابراین تصمیم نخستم ترک چلسی بود."

" برای من بازی کردن در یک باشگاه بزرگ و در لیگ قهرمانان اروپا یک فرصت بزرگ است."

" من نمی خواهم چیزی را به چلسی نشان دهم. من می خواهم به آرسنال نشان دهم که شایسته ی حضور در اینجا هستم و این را ثابت خواهم کرد. من می دانم که در طی چند سال گذشته آن ها بدشانس بوده اند."

" آن ها همیشه نزدیک به فتح جام بوده اند و من معتقدم که می توانیم این کار را انجام دهیم. راهی طولانی پیش رو داریم و باید پیشرفت کنیم اما ما کیفیت زیادی داریم و هر کاری برای فتح جام انجام می دهیم."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/25 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ