تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ونگر: مردم رکورد خارج از خانه ما را فراموش می کنند
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
آرسن ونگر اذعان می کند نتیجه به دست آمده در الدترافورد نمی تواند نتایج رکورد خارج از خانه آرسنال را زیر سؤال ببرد. آرسنال فصل گذشته بهترین رکورد را در خارج از خانه به ثبت رساند و در 19 دیدار تنها 4 شکست داشت و 3 امتیاز بیشتر از منچستر سیتی بدست اورد که در رده دوم قرار داشت.


شکست 8-2 در الدترافورد تا حدودی این روند را تغییر داد اما آرسن ونگر باور دارد آن نتیجه به دلیل اتفاقات خاص بود و نمی تواند توان خارج از خانه آرسنال را زیر سوال ببرد.

" باید در نظر بگیرید که سال گذشته ما بهترین رکورد خارح از خانه را در لیگ داشتیم و دیدار الدرتافورد نتیجه ای اتفاقی بود.

نمی توانید ان را به عنوان یک قاعده کلی در نظر بگیرید و آنچه ما در طول سالیان اخیر در خارج از خانه انجام دادیم چیزی است که مردم فراموش می کنند. ما تلاش زیادی مقابل اودینزه انجام دادیم و قبل از دیدار در الدترافورد بازیکنان زیادی را از دست دادیم.

بلکبرن، بلکبرن است. ما تجربیات خوبی داریم و در طول سالیان اخیر گاهی نتایج نا امید کننده ای هم داشته ایم. آن ها برای سال ها همیشه تیم های خوبی داشتند. در لیگ برتر وقتی خارج از خانه می روید می خواهید عملکرد خوبی ارائه دهید تا نتیجه بگیرید اما مطمئنم که میتوانیم این کار را انجم دهیم.

با نتیجه ای که در الدترافورد گرفتیم اعتماد به نفس ما به سرعت از دست رفت و به آرامی در حال بازگشت است. ما سعی می کنیم تا بازی به بازی این کار را انجام دهیم و سخت در کنار هم تلاش کنیم تا آن را بازگردانیم. آنوقت روی دیگر بازی ما نمایان خواهد شد."
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/24 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ