تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - فابرگاس: آینده ای در آرسنال نمی دیدم!
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
کاپیتان سابق آرسنال بعد از دو تابستان پر حاشیه نهایتا باشگاه را به مقصد بارسلونا ترک کرد تا به 8 سال حضور خود در شمال لندن پایان دهد.

سسک فابرگاس در گفتگو با مجله اسپورت اعلام کرد که آینده ای برای آرسنال نمی دید و این مساله تصمیم گیری او را راحت کرد!!" نیاز داشتم زندگی خود را تغییر دهم، این یک حقیقت است. ما هیچ جامی پیروز نمی شدیم و این خیلی برایم خسته کننده بود! احساس نمی کردم که آنگونه که باید در حال پیشرفت هستم!!

می خواهم در باشگاهی باشم که قادر باشم هر سال جام های بزرگی بدست آورد و من این آینده را در ارسنال نمی دیدم!! هنوز احساس بسیاری در مورد آرسنال دارم اما می ترسم که آنها قادر نیستند با دیگر باشگاه های انگلیسی و خارج از ان رقابت کنند!!

اگر به تیم های این فصل نگاه کنید، نمی توانم ببینم که آنها بالاتر از منچستر یونایتد، منچستر سیتی و یا چلسی کار را تمام کنند. تفاوت بسیاری میان ترکیب تیم ها وجود دارد!

به این موضوع احترام می گذارم که آرسنال همانند دیگر تیم ها توان مالی ندارد اما این بخشی از تصمیم من مبنی بر ترک آنجا بود چرا که سخت می دیدم آرسنال بتواند در آینده نزدیک لیگ برتر یا لیگ قهرمانان را پیروز شود!!

امیدوارم که انها جای من و دیگر نفراتی که باشگاه را ترک کرده اند را با بازیکنان با کیفیتی پر کنند و شاید آنها بتوانند آرسنال را به سطح اصلی خود که قهرمانی است بازگردانند!!"
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/25 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ