تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - جروینیو تشنه ی بازگشت به لیگ برتر است
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
جروینیو بازیکن جدید آرسنال می گوید که برای حضور در لیگ برتر - پس از گذراندن سه جلسه محرومیت - دیگر نمی تواند صبر کند. مهاجم کناری و ساحل عاجی در اولین دیدار آرسنال در لیگ برتر مقابل نیوکاسل پس از درگیری با جوئی بارتون در محوطه جریمه آرسنال به طور مستقیم اخراج شده بود.


جروینیو که از لیل به آرسنال پیوست می تواند در سفر آرسنال به بلکبرن در روز شنبه همراه تیم باشد و هنوز نتوانسته است در لیگ برتر در ورزشگاه امارات به میدان برود که این فصت را هفته ی آینده در بازی مقابل بولتون خواهد داشت.

او به سایت اسکای اسپورت گفت:" یک توقف و شروع در این فصل برای من بوده است. من فصل را با کارت قرمز آغاز کردم و از خودم ناراحتم."

" من در لیگ برتر هنوز در خانه بازی نکرده ام و از خدا متشکرم که این انتظار به سر آمد. من به دنبال بازگشت به ترکیب تیم در انتهای این هفته هستم."

جروینیو در ترکیب تیم در دیدار مقابل بورسیادورتموند که به تساوی 1-1 انجامید در ترکیب آؤسنال حضور داشت و در مورد این بازی می گوید که علیرغم ناامیدی از دریافت گل تساوی احساس می کند که کسب یک امتیاز در این دیدار نیز خوب است.

" در لیگ قهرمانان اروپا ما خیلی خوب کار کردیم و توانستیم با یک امتیاز از آلمان بازگردیم. دورتموند تیم بسیار خوبی است اما گل خوردن در سه دقیقه پایانی مانند احساس باخت می ماند."

" در لیگ قهرمانان اگر بازی های خانگی را پیروز شوید تساوی خارج از خانه نتیجه ی خوبی است."

این بازیکن ساحل عاجی می گوید که آرسنال اکنون تمرکز خود را روی بازی های داخلی گذاشته است تا نظم خود را به دست آورد.

" اکنون ما روی لیگ تمرکز کرده ایم. ما نیاز داریم که به جمع تیم های بالای جدول بازگردیم. باید در این بازی پیروز شویم و امیدوار باشیم چلسی و منچستریونایتد در مقابل رقبایشان امتیاز از دست دهند."

جروینیو در حال خو گرفتن با زندگی در انگلیس به کمک هم تیمی هایش است همان طور که هم وطن او سالومون کالو در چلسی این کار را انجام داده است.

" من خیلی خوب جا افتاده ام. وقتی به یک کشور جدید می آیدد این کار ساده نیست اما من دوستانی در اینجا دارم. دوست من سالومون کالو در این راه به من بسیار کمک کرد همان طور که هم تیمی های من در آرسنال این کار را انجام دادند."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/25 توسط روح ا... قاضی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ