تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ونگر: هر زمان ضعیف عمل کردیم، تنبیه شدیم
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

آرسن ونگر باور دارد آناه بخاطر هر یک از لحظات ضعیف خود مقابل بلکبرن تنبیه شدند

در حالی که نیمه اول دیدار با بلکبرن با پیروزی 2 - 1 برای آرسنال همراه بود، در نیمه دوم توپچی ها 3 بار دروازه خود را باز شده دیدند و گل مروان شماک هم نتوانست از شکست عجیب آرسنال جلوگیری کند.

آرسن ونگر جدا از نتیجه نکات مثبتی نیز در ترکیب خود دید اما اعتقاد دارد بازی میان هفته در اروپا از نظر فیزیکی تیم را ضعیف کرد و موجب اشتباهات انفرادی درون میدان شد.

" نکته مثبت این است که ما موقعیت های بسیاری ایجاد کردیم و خارج از خانه، این کار آسان نیست. ما بر روی این بازی مسلط بودیم اما وقتی لحظات ضعیفی دشاتیم، به اندازه کافی برای جبران آن قوی نبودیم لحضات ضعیف بسیاری نداشتیم اما هر زمان یکی به وجود آمد، تاوان آن را پرداخت کردیم.

ما توان زیادی را در بازی با دورتموند بکار بردیم. سخت است که در لیگ قهرمانان به خارج از خانه بروید و شنبه صبح دوباره در لیگ برتر در خارج از خانه بازی کنید. می توانستید ببینید که در نیمه دوم این مساله بر روی ما تاثیر گذاشت. اما این برای همه اینگونه است و ما باید خود را با آن درگیر کنیم.

این دو نتیجه متفاوت است زیرا شنبه، احساس کردم فاقد امادگی و هوشیاری لازم هستیم. کمی نا امید کننده نیز بود زیرا دو تغییر مسیر توپ داشتیم که به دو گل به خودی تبدیل شد. اما در مجموع هرگز به اندازه کافی مطمئن و ایمن به نظر نمی رسیدیم."
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/28 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ