تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - فریمپونگ به جبران نتایج شروع فصل فکر می کند
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

امانوئل فریمپونگ باور دارد حضور در بین 4 تیم، دستاورد خوبی برای آرسنال محسوب می شود

آرسنال فصل خود را با 3 شکست در 5 دیدار ابتدایی آغاز کرد و این مساله رتبه 17 جدول لیگ برتر را برایشان رقم زد.

امانوئل فریمپونگ که در نخستین دیداراین فصل خود از بازی اخراج شد باور دارد آنها باید شروع آرام ابتدای فصل خود را جبران کنند و خود را در بین 4 تیم نخست جای دهند.

" این یک شروع فصل دیوانه وار بود و وقتی من اخراج شدم کنار آمدن با آن دشوار بود.

مردم می گویند شاید من بیش از اندازه اشتیاق دارم و نیاز دارم خونسرد تر باشم اما این روشی است که من بازی می کنم و نمی توانم خیلی آن را تغییر دهم. در آن بازی شاید کمی بی احتیاط بودم اما از آن درس خواهم گرفت.

ما تیم جدیدی را می سازیم و باید تایید کنم که از جذب هافبک های جدید در روز پایانی نقل و انتقالات راضی هستم. این کار اکنون اوضاع را بهتر کرده.

در ابتدای فصل به اطراف نگاه می کردم و میدیدم از نظر نفرات کم تعداد بودیم. بازیکنان مدام بازی می کردند زیرا مربی گزینه دیگری برای این موقعیت نداشت.

بازیکنانی مانند میکل آرتتا و یوسی بنایون به ما کمک خواهند کرد، حتی اگر این بدان معنا باشد که سخت تر می توانم در ترکیب اصلی جایی برای خود پیدا کنم، باز هم از آن استقبال می کنم زیرا می خواهم خوب عمل کنم.

مردم این فصل ما را خارج از دور تصور می کنند و یقینا نتیجه 8 - 2 در برابر منچستر کمکی به حل این موضوع نکرد. وضعیت بسیار سختی بود اما مربی به ما گفت که این چیزی بود که تنها یکبار اتفاق می افتد.

ما به ارامی کار را شروع کردیم و در این لحظه باید در تعقیب دیگران باشیم اما باور دارم حضور در بین 4 تیم اول دستاورد خوبی برای ماست."
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/28 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ