تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - موضوع صحبت: بلکبرن روورز - آرسنال
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

گزارشگران و نویسندگان آرسنالی در مورد مسابقه سخن می گویند

به بخش جدید موضوع صحبت خوش آمدید.

پیش و پس از هر مسابقه، تیم مخصوص برنامه ی روز مسابقه آرسنال - و یکی از نویسندگان آرسنالی - در مورد مسابقه نظرات خود را خواهند گفت.

آرسنال روز شنبه رقابت های لیگ برتر را با دیدار مقابل بلکبرن ادامه داد و موضوع صحبت این بازی با دن روباک، کنی سانسوم و پل Goodplaya شکل می گیرد.

صحبت های این افراد را پس از انجام مسابقه بخوانید و می توانید با صحبت های پیش از مسابقه مقایسه کنید.

دن روباک، مجری

به سختی می توانم آنچه در ایوودپارک اتفاق افتاد را باور کنمن. آرسنال در اکثر دقایق نیمه اول فوق العاده بود. سانگ، رسمی و آرتتا در خط میانی کنترل بازی را به عهده داشتند و بکلبرن نمی توانست با سرعت و حرکات جروینیو کنار بیاید. گل یاکوبو موجب یک ناامیدی شد اما آرسنال از عهده ی آن برآمد. آن ها با دو گل به خودی و یک گل آفساید نمی توانستند چیزی بهتر در نیمه دوم به دست آورند. آرسنال در دفاع آسیب پذیر بود. آن ها البته شانس پیروزی در آخرین لحظات را داشتند. اگر ضربات سر مرته ساکر و شماک دقیق تر زده می شد شاید یک پیروزی معوف 5-4 دیگر یا حتی یک تساوی 4-4 رقم می خورد.

بعد از شکست در الدترافورد، آرسنال به آرامی در حال شکل دادن به شتاب خود است و من تصور میکنم 3 امتیاز دیگر را در اینجا بگیرند. بلکبرن در مورد حضور بازیکنان خود شک و تردیدهایی دارد، از جمله دیوید دان و البته بهترین دفاع آنها کریس سامبا که غیبت آنها می تواند تفاوت عظیمی به وجود آورد. بازگشت الکس سونگ و جورینیو بعد از 3 جلسه محرومیت در لیگ برتر حمایت بیشتری را مقابل دفاع به وجود می آورد و سرعت بیشتری در کارهای هجومی به آنها می دهد. ایوود پارک می تواند مکان متشنجی باشد اما من می بینم که تیم آرسن ونگر فردا ظهر به مکان های بالاتر جدول میرود.

مارتین هیس، مهمان استودیو

آرسنال در نیمه اول بسیار خوب بازی کرد اما پس از استراحت بین دو نیمه به بلکبرن اجازه ی پیشروی دادند. آن ها باز هم می توانسند پیروز بازی شوند اما اشتباهات اساسی هزینه ی زیادی داشت. تعامل بین مهاجمین فوق العاده بود اما ارتباط در خط دفاع نیاز به بازنگری دارد. آرسنال باید گل های بیشتری به ثمر می رساند و ون پرسی شانس های زیادی ایجاد کرد و جروینیو هوشیار بود. به هر حال نکات مثبتی وجود داشت.

معتقدم بازی بسیار فشرده ای خواهد بود. بلکبرن دوست دارد مقابل آرسنال بازی کند و آنها سعی می کند توپ های زیاد را به روی محوطه جریمه بفرستند. اما لورن کوسیلنی و پر مرته ساکر در مقابل دورتموند خوب به نظر می رسیدند، کل تیم در آلمان خوب به نظر می رسید. در واقع فصل به نوعی از حالا شروع شده و فکر می کنم بازیکنان مشتاق هستند تا به ایوود پارک بروند. معتقدم بازگشت جروینیو برای آرسنال بسیار مهم است. بازیکنان در حال عادت کردن به بازی در کنار هم هستند اما در چند بازی اخیر نشانه های خوبی وجود داشته که اعتماد به نفس تیم بازگشته..

پل ساویل، آپ د آرسنال

در صحبت های پیش از مسابقه گفتم که " گاهی ما باید به آرامی بازگردیم" و بازی با بلکبرن یکی از شواهد این مطلب بود. ما در ایوودپارک آرسنال را شایسته ی به ثمر رساندن گل های بسیار خوبی دیدیم اما ما توانایی تسلیم شدن تیم را نیز دیدیم. مانند بازی مقابل نیوکاسل در فصبل گذشته انواع شانس ها به تیم حریف اعطا شد اما یکی از اجزای یک تیم خوب این است که حتی وقتی شرایط ضد شماست پیروز شوید. بازیکنان از این شرایط دور بودند و بازیکنان به شخصه نتوانستند محکم باشند. درست است که اگر کمی زودتر بازکینان خود را جذب کرده بودیم می توانستیم مدت طولانی تری با آن ها در تمرینات کار کنیم و شاید و فقط شاید نوع قرارگیری خط دفاعی روی گل اول بلکبرن یکی از موارد آن بود که به طور یک خط افقی قرار نگرفتند.

نتایج چند هفته اخیر قطعا بهتر از آنچه در گذشته بدست آمد پیش رفت. به هر حال من آگاهم که گاهی باید به آرامی بازگردیم، پیش از آنکه در سطحی که باید در آن باشیم قرار گیریم و این می تواند موجب خوشنودی باشد، خصوصا وقتی در برابر جنبه های خیالی مبارزه می کنید. بلکبرن در این روز ها خوب عمل نمی کند و با دو شکست و یک تساوی خارج از خانه، نتایج آنها فاجعه بار بوده. از نظر تعداد نفرات ترکیب، سونگ و جروینیو در دسترس هستند و برای اولین بار نا محدود به نظر میرسیم. این باید کمک کند زیرا همچنین فریمپونگ و کوکویلین در نقش هافبک دفاعی بازی کردند، آنها بطور قابل درکی در سطح قابل قبولی ظاهر شدند. معتقدم به این نتیجه رسیدیم جذب بازیکنان از داخل لیگ برتر به نفع ما بوده. آرتتا و بنایون سریع وارد راهی شدند که که اکثر خریدهای معمولا نمی توانند این کار را انجام دهند..

* نظرات مطرح شده در این بخش لزوماً بیان کننده ی دیدگاه های باشگاه فوتبال آرسنال نیست.

طبقه بندی: مقالات، آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/28 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ