تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ون پرسی: زمان برای درست کردن اوضاع داریم
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

’ما باید خودمان را بالا بکشیم و توانایی هایمان را به اثبات برسانیم‘

رابین ون پرسی اصرار دارد که آرسنال پس از شروع شوم این فصل، زمان برای برگرداندن اوضاع را در اختیار دارد.

کاپیتان توپچی ها در حالی که تیمش را با پیروزی 2-1 به رختکن برد در پایان بازی شاهد شکست 4-3 تیمش در هفته پنجم رقابت های این فصل لیگ برتر بود تا سومین باخت در این پنج هفته صبت شود که یک رکورد برای آرسنال است.

ون پرسی یک پاس گل برای مروان شماک در این بازی ارسال کرد و در وقت های تلف شده خودش می توانست گل تساوی را نیز به ثمر برساند. اما مهاجم هلندی می داند که آرسنال خیلی زود شکل خودش را پیدا می کند.

ون پرسی در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت:" هنوز زمان زیادی از فصل باقی مانده و اما باید در برخی نقاط خود را ارتقا دهیم و توانایی هایمان را ثابت کنیم. ما تا این لحظه این کار را نکرده ایم و به اندازه کافی مصر نبوده ایم."

" این نتیجه موجب ناامیدی من شد و این امر بارها اتفاق می افتاد. هر زمان که ما خوب شروع کرده ایم اشتباهات مشابهی داشته ایم و این امر تعجب برانگیز است."

" مهم است که به رقابت ها بازگدریم. من حتی قبل از بازی شنبه به بچه ها گفتم که 'امروز یک روز بسیار بزرگ است'. باید به بردهای پیاپی بازگردیم و هنوز به این امر نرسیده ایم. این هدف ما در بازی های بعدی است که بتوانیم در تمام مسابقات یکی پس از دیگری پیروز شویم."

" ما تنها به چند هفته ی خوب نیاز داریم تا بتوانیم امتیازهای خوبی در لیگ برتر جمع کنیم و امیدواریم این کار ار هفته ی آینده در بازی مقابل بولتون شروع کنیم."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/29 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ