تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - گراهام: زمان کافی برای کار با خریدهای جدید وجود نداشت
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

جورج گراهام اعتقاد دارد خریدهای دیرهنگام موجب شد آرسنال برای رسیدن به هماهنگی دچار مشکل شود

در هفته پنجم لیگ برتر، آرسنال 2 نیمه متفاوت را مقابل بلکبرن تجربه کرد. آنها در حالی که نیمه نخست با پیروزی به رختکن رفتند، در ابتدای نیمه دوم 3 گل دریافت کردند و در نهایت نیز مغلوب شدند.

مشکلات دفاعی آرسنال در ابتدای فصل با مصدومیت توماس ورمالن بیشتر شد و اگرچه آرسن ونگر پر مرته ساکر و اندره سانتوس را به خدمت گرفت، اما عدم هماهنگی در دفاع کاملا واضع است.

جورج راهام، سرمربی و بازیکن سابق باشگاه آرسنال اعتقاد دارد خریدهای دیرهنگام موجب شد آرسن ونگر نتواند به خوبی بر روی خط دفاعی جدید خود کار کند. با این وجود او باور دارد آرسنال باید در این پست پیشرفت کند.

" البته باید بهتر شود، فکر نمی کنم انتظار داشته باشیم وضع دفاع بدتر شود. فکر می کنم خرید این بازیکنان کمی دیر انجام شد.

دو هفته از فصل گذشته و آرسن ونگر زمان زیادی نداشت تا با بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفت کار کند. خصوصا در خط دفاع. او یک دفاع چپ و یک مدافع میانی جدید خرید. از نظر دفاعی انها زمان کافی نداشتند تا بر روی دفاع خود کار کنند. واضح بود که انها باید دفاع خود را تقویت می کردند.

بعضی از بازیکنان هجومی آنها هنوز هم جزو بهترین های لیگ هستند و حتی این هفته مقابل بلکبرین در بعضی موقعیت ها فوق العاده ظاهر شدند. اما باز هم مشکل قدیمی در دفاع دردسر ساز شد و آنها 4 - 3 شکست خوردند.

ونر برای 15 سال در اینجا بوده، این احتمالا سخت ترین دوره اوست. از نظر کیفیت بازیکنان، ما نمی دانیم چقدر آنها می توانند خوب باشند. بعضی بازیکنانی که او خرید را هواداران به سختی می شناسند.

در گذشته او بازیکنانی را خرید، بازیکان خوبی که او آنها را به بازیکنان کلاس جهانی تبدیل کرد. اکنون باید قضاوت کرد که آیا بازیکنانی که او اخیرا خریده میتوانند به خوبی نفراتی باشند که در گذشته در این تیم بوده اند؟"
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/06/29 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ