تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ارزیابی حریف آینده: آرسنال - بولتون واندررز
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

استیوارت رابسون و روزنامه نگاران محلی در مورد بازی روز شنبه ارزیابی خود را ارائه می دهند

پیش از هر بازی آرسنال ما برای شما در مورد رقیب بعدی آرسنال به ارزیابی حریف آینده می پردازیم.

استیوارت رابسون هافبک سابق آرسنال دیدگاه خود را در مورد مسابقه ارائه می دهد و سپس شما می توانید در مورد این صحبت ها پس از مسابقه از طریق ویدئوی صحبت در مورد نکات تاکتیکی بازی (که توسط خود رابسون شرح داده می شود) در مورد این صحبت ها به قضاوت بنشینید.

آرسن ونگر و تیمش روز شنبه در ورزشگاه امارات مقابل بولتون واندررز قرار می گیرد برای کسب اطلاعات بیشتر ما با مارک ایلس از بولتون نیوز در مورد تفکرات و تحلیل وی صحبت کرده ایم.

استوارت رابسون

بولتون هنوز به حضور و قدرت فیزیکی کوین دیویس تکیه کرده است اما در یک سوم تهاجمی زیر نظر اوون کویل خلاق تر شده اند. مارتین پتروف سانترهای با کیفیتی را فراهم می کند. تونجای بازیکن باهوشی است و حرکات خوبی دارد و کریس ایگلز اگر بازی کند حرکات پا به توپ خوبی دارد.

مارک ایلس، بولتون نیوز

چگونگی آمادگی آن ها در این لحظه مهم ترین سؤال است. آن ها روز یکشنبه در نیمه اول بازی با نوریچ خوب نبودند اما اما در بازی جام اتحادیه مقابل استون ویلا نه تغییر داشتند و بسیاری از بازیکنانی که در مورد آن ها تصوراتی بود شانس خوبی برای انتخاب در ترکیب بازی مقابل آرسنال دارند. من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهند بدانند نفرات تیم در این لحظه چه کسانی خواهند بود.

بولتون شروع خوبی نداشته است و من فکر نمی کنم فردی در این باره خود را گول بزند. آن ها در روز نخست بازی ها مقابل کوئینزپارک رنجرز بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشتند اما پس از آن لغزش هایی داشته اند. اگر چه باید گفت که شروع فصل برای آن ها دشوار بود.

من فکر می کنم بزرگترین قوت تیم کنونی بولتون همبستگی و شجاعتی است که حضور در ده دوره ی اخیر لیگ برتر این را به آن ها داده است. این روحیه هنوز در این تیم وجود دارد. در این لحظه باید در برخی مسائل آن ها سخت گیری کنند و من فکر می کنم که این روحیه همواره با آن هاست.

به طور سنتی بولتون به جنبه ی فیزیکی بازی خود مقابل آرسنال چشم دوخته است. شاید شما بگوئید که آن ها اکنون از این نظر شکننده هستند اما من فکر می کنم انگیزه ی بالای بولتون که پس از پیروزی در خانه ی استون ویلا زیادتر هم شده است به کمک آن ها می آید.

حقیقت این است که آن ها هشت خرید داشته اند که بیانگر یکی از دلایل ناپایداری تیم بولتون است. بازیکنان جدید هنوز در حال تطابق خود هستند و همگی به نظر می رسد که قادر به ارتقای تیم هستند البته برخی از آن ها هنوز بری اثبات خود کمی دیگر باید کار کنند.

انگوگ خرید خوبی در خط حمله بود و در بازی جام اتحادیه خیلی خوب بزای کرد. او در کنار کوین دیویس، ایوان کلاسنیچ یا تونجای ترکیب خوبی به نظر می رسد که باید ببینیم چه ترکیبی برای این بازی ناتخاب می شود. من فکر می کنم سرعتی که بولتون پیش ترها داشت با ترک نیکلاس آنلکا از بین رفته رفته است. اوون کویل با جضور انگوگ به عنوان مهاجم اصلی کمی تیم خود را ترمیم کرده است و این امر عده ی کمی را هیجان زده کرده است. او از سیستم سنتی 2-4-4 خود در این هفته دست کشید و باید دید چه انتخاب دیگری برای این بازی برمی گزیند.

--------------------------------------

آمار بازی های این دو تیم

ترکیب دو تیم در سه بازی گذشته لیگ برتر

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/1 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ