تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ونگر: نتیجه خوشایندی بود، یک پیروزی سزاوارانه
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

صحبت های ارسن ونگر بعد از پیروزی مقابل بولتون

مصاحبه آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل بولتون.

در مورد مصدومیت تئو والکات...
واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاد. فکر می کردم مصدومیت قدیمی همسترینگ او باشد اما آن نبود. او درد تازه ای در زانوی خود احساس می کرد و اکنون در کنار دکتر است. نمی دانم تشخیص آنها چه خواهد بود اما کاملا تعجب اور است. هیچ کس نزدیک او نبود. نمی دانم انها چه خواهند کرد، شاید امشب اسکنی انجام دهند، با کادر پزشکی صحبت خواهم کرد.

در مورد یک پیروزی مورد نیاز...
بله، اما می دانیم که ما تمام دیدارها را همانند بازی را بلکبرن شکست نخواهیم خورد. ما 22 شوت در چهارچوب داشتیم و با این وجود شکست خوردیم بنابراین در ابتدای بازی علامت سوالی در مورد اضطراب، صبر و زیرکی ما وجود داشت و فکر می کنم که ما به خوبی بازی را کنترل کردیم حتی با وجود اینکه ژسنی یک واکنش خوب در ابتدای بازی داشت. در نیمه دوم نمی توانستم ببینم که بولتون گل میزند اگرچه در دفاع انها ده نفره شدند و این کار ار حتی برایشان سخت تر کرد.

در مورد ظهور رابین ونپرسی به عنوان یک کاپیتان...
معتقدم او یکی از این بچه هاست که مسئولیت های خود را افزایش می دهد. شما می خواهید فکر کنید در ابتدا او طبیعی نیست اما وقتی مسئولیتی را برعهده می گیرد به خوبی در نقش خود رشد می کند. من او را زیر نظر داشتم و او خیلی خوب عمل کرد.

در مورد صحبت های شما در بین دو نیمه به تیم ...
احساس کردم در نیمه اول ما گاهی تا حدودی بی حوصله بودیم، که به اندازه کافی سریع با توپ کار نمی کردیم، اینکه هافبک های ما کمی عمقی کار می کردند زیرا ما یارگیری شده بودیم. این ما را تا حدودی در معرض ضد حملات قرار می داد و کمتر از جلوی زمین می توانستیم حمایت کنیم. در نیمه دوم، شاید به این دلیل که آنها خسته شده بودند، هافبک های ما جلوتر بازی کردند و ما بلافاصله خطرناکتر ظاهر شدیم. بولتون توپ های بیشتری را از دست داد و بعد از ان نیاز بود تا گل دوم را به ثمر برسانیم. ما فرصت های متعددی داشتیم. این یک پیروزی سزاوارانه و استقبالی از ما بود که برایمان خوشایند است زیرا ما نمیتوانیم خیلی امتیازات بیشتری را از دست بدیهم.

در مورد آوانتاژ داور روی گل اول...
احساس می کنم در مجموع او قضاوت خوبی داشت.

در مورد طبیعت کاپیتانی ونپرسی...
او با دیگر بازیکنان زیاد حرف نمی زند زیرا کلا پر حرف نیست اما او با ذهن خود حرف می زند.

در مورد اینکه ایا اینترمیلان به شما پیشنهاد مربیگری داد...
نمیخواهم ان را به شما بگویم. معتقدم شما رسانه ها مصرانه تمایل دارید که من از اینجا بروم و من نیز مصرانه تمایل دارم تا در اینجا بمانم و تعهد خود را به این باشگاه نشان دهم. بنابراین هر دوی ما مصرانه بر روی خواسته خود تاکید داریم!

در مورد استقبال کمتر از این بازی...
این در ارتباط با ترکیب دو چیز است. اول از همه ما اخیرا نتایج نا امید کننده ای داشتیم و عامل دوم این است که ما به سمت یک بحران مالی عظیم می رویم که اکنون در جامعه وجود دارد. ما ضربات بیشتری دریافت می کنیم و فکر می کنم فوتبال از عواقب آن ضربه خواهد خورد. به باشگاه های داخل انگلستان نگاه کنید و لیگ برتر که صندلی هایش کمتر و کمتر پر می شد. استادیوم ها کمتر پر خواهند شد و ما باید اکنون به ان توجه کنیم. ما شاید به دلیل نتایج  ضعیف خود یک مورد خاص باشیم اما دیگر باشگاه ها نیز همین مشکل را دارند.  
طبقه بندی: مصاحبه رئیس، آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/3 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ