تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - کلاس هلندی
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

لی تیسیه دو گل ون پرسی را ستود

: مت لی تیسیه می گوید آرسنال اگر مهاجمی در کلاس ون پرسی نداشت یک تیم میانه جدولی بود.

کارشناس این هفته ی برنامه ی Soccer Saturday پس از پیروزی 3-0 آرسنال مقابل تیم ده نفره ی بولتون در تحلیل بازی گفت، این پیروزی به شدت مورد نیاز آرسنال بود.

پس از یک نیمه ی اول بدون گل، ون پرسی ثانیه هایی پس از شروع نیمه دوم توانست آرسنال را پیش بیندازد و لی تیسیه می گوید آرسنال پس از اخراج ویتر - که به دلیل خطای فنی روی والکات احراج شد - راحت تر کار کرد. اما او می گوید آن ها کسب این سه امتیاز را مدیون هوش ون پرسی هستند.

" بدیهی است گلی که بلافاصله پس از شروع نیمه دوم به ثمر رسید آرسنال را در وضعیت روحی فوق العاده ای قرار داد. اکنون او در تیم یک سر و گردن از بقیه بالاتر است."

" من فکر می کنم پل مرسون هم هفته ی گذشته اشاره داشت که آرسنال بدون او یک تیم میانه ی جدولی بود. این حقیقتی است که اکنون به نظر می رسد. او تیم را به سمت پیروزی می کشاند."

لی تیسیه همچنین از خریدهای جدید آرسنال تمجید به عمل می آورد و می گوید وجود میکل آرتتا در میانه ی زمین جرقه هایی از خلاقیت را برای این تیم به ارمغان آورده است.

" آرتتا خوب به نظر می رسد. او از آن دسته هافبک هایی است که می تواند پا به توپ کارهایی را انجام دهد که فابرگاس و نصری قبلاً در این تیم قادر به انجام آن بودند."

" او بازیکنی است که به حمله نگاه می کند. در نیمه ی اول توپ خوبی برای جروینیو فراهم کرد که او را در موقعیت خوبی قرار داد. آرتتا توانایی هایی دارد که بروز نداده است و من فکر می کنم او امروز عالی بازی کرد."

این نتیجه موجب ادامه ی روند ضعیف بولتون شد تا آن ها پس از پیروزی 2-1 مقابل آرسنال در آپریل گذشته در 11 بازی خود در لیگ برتر 10 شکست کسب کرده باشند.

لی تیسیه احساس می کند که اوون کویل نیاز دارد که سریعاً وضعیت را تغییر دهد وگرنه جایگاه او در معرض خطر قرار می گیرد.

" آن ها پنج بازی انتهایی فصل گذشته ی خود را واگذار کردند که نتیجه ی بسیار ضعیفی است."

" این امری است که اوون کویل باید سریعاً آن را تصحیح کند زیرا اگر تعطیلات بین فصل وجود نداشت او اکنون می بایست تحت فشار بسیار زیادتری می بود."

طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/3 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ