تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ون پرسی: ترجیح میدهم خودم را نه و نیم صدا بزنم
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

رابین از بازی به عنوان تک مهاجم خوشحال است

کاپیتان توپچی ها با زدن دو گل در بازی با بولتون توانست به رکورد 100 گل زده برای باشگاه برسد و نام خود را در تاریخ آرسنال به ثبت برساند.

ون پرسی به عنوان مهاجم نوک در سیستم ونگر کار می کند و به عنوان تک مهاجم در بین سه نفر جلویی انجام وظیفه می کند. با این حال او خود را یک مهاجم کلاسیک نمی داند.

" من واقعا به آن به عنوان پست اصلی مهاجم نگاه نمی کنم. در هلند ما با شماره پست ها را صدا می زنیم. مثلا شماره 9 مهاجم اصلی است و شماره 10 یک قدم پشت او.

ترجیح می دهم خود را نه و نیم صدا بزنم! دوست دارم بعضی اوقات عقب بیایم و جزئی از بازی باشم. تا جای ممکن هنوز کمی یک بازیکن پشت مهاجم هستم.

وقتی تئو، جروینیو و کس دیگری به جلو می رود، طبیعتا من باید روی تیر اول باشم تا کار خودم را به عنوان مهاجم اصلی انجام دهم. "

ون پرسی همانند دیگر اسطوره توپچی ها تیری هانری ، به عنوان وینگر به آرسنال آمد تا اینکه ونگر پست او را مرکزی تر کرد. پس از سختی های اولیه، اکنون ون پرسی از این پست لذت می برد.

" رئیس به من گفت، من مطمئنم تو می توانی این کار را انجام دهی. 100 درصد مطمئنم می توانی خوب عمل کنی. روی گلزنی تمرکز نکن زیرا آنها خودشان می آیند و تو بازی خودت را انجام بده همانطور که همیشه عادت داری بازی کنی. سعی نکن بازی خود را عوض کنی و به خودت فقط مانند یک مهاجم فکر کنی! تو اکنون چیزی بیشتر از آن هستی!!

فکر می کنم در بازی های اول توانستم 7 گل بزنم و 7 پاس گل هم بدم. واقعا خوب جواب داد. در چهار بازی اول نتوانستم گلی بزنم اما رئیس گفت: "رابین نگران نباش! گل ها برایت خواهند آمد"

تعجب می کردم اگر واقعا آن را می توانستم انجام دهم. او کسی بود که به من اعتماد به نفس داد و به من گفت که فقط بازی خود را ادامه دهم. بنابراین من هم آن را انجام دادم و پس از آن گل ها هم آمدند.

او درست می گفت!! "
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/4 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ