تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - ونگر: خوشحالم، اما راه درازی در پیش داریم
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

صحبت های ونگر در مورد شنیدن نام خود در ورزشگاه و داشتن ثبات در این راه

پس از آغاز این فصل و نتایج ضعیف آرسنال، سرمربی توپچی ها مورد انتقاد شدید قرار گرفته است اما روز شنبه در بازی مقابل بولتون برای دومین بار در این هفته، هواداران با شعار "فقط یک آرسن ونگر" در امارات نام او را صدا می زدند.

دو گل رابین و یک گل سانگ در برابر بولتون باعث شد آرسنال تا میانه جدول لیگ بالا بیاید. قبل از بازی ونگر بازیکنان خود را تشویق کرده بود تا با عملکرد خود، جمعیت حاضر در استادیوم را خوشحال کنند و با زدن سوت پایان، هواداران هم پاسخ آنها را دادند.

ونگر از این تحسین هواداران نسبت به خودش لذت می برد اما معتقد است آرسنال راه بسیار طولانی در پیش دارند تا از این عملکرد ضعیف ابتدایی خارج شود و وارد رقابت شود.

" شنیدن نام خودم از طرف هواداران بسیار خوب است زیرا ما در آنجا کمی درگیری داریم. می توانم به شما بگویم، از آخرین باری که توانستم به خانه بروم و پس از بازی راحت باشم، زمان بسیار زیادی میگذرد!!! نمی دانم چه مدت پیش بود!

فصل ما به صورت طبیعی از دو هفته پیش و پس از 31 آگوست با بسته شدن نقل و انتقالات آغاز شد و معتقدم ما بهای سنگینی برای حذف اودینزه از لیگ قهرمانان پرداخت کردیم! برای ما خیلی سختگیرانه بود. بعد از آن، احساس می کنم اولین بار است که ما یک ترکیب پیوسته را در اختیار داریم.

ما هشیاریم که هنوز راه زیادی برای ما در پیش است و بازی روز شنبه یک شروع کوچک است. اکنون به ثبات ما بستگی دارد. اما می خواهم امروز بگویم پر مرتساکر قوی و قوی تر به نظر می رسد. او آرام و باهوش است و به من نشان داده است که می تواند دفاع ما را رهبری کند.

من هیچ موقع از انتقادات نسبت به خودم شکایت نمی کنم. می توانم آنها را کاملا درک کنم. من در مورد نتایج مسئولم! من آن را می پذیرم و همیشه هم آن را گفته ام.

وقتی شما مربی خود را اخراج می کنیم، باید دنبال یک نفر دیگر بگردید و او نیز بازی هایی را شکست خواهد خورد. بعد از مدتی، پیدا کردن مربی خیلی هم آسان نخواهد بود...

می توانم این را به شما بگویم زیرا باشگاه های زیادی را می شناسم که دنبال دیگران هستند و می توانم درک کنم که چرا ما از کار برکنار می شویم. اما شما به باشگاه هایی نگاه کنید که هز شش ماه مربی عوض می کنند، آنها نمی توانند زیاد پیشروی کنند. "
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/4 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ