تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - میگل: ورمالن الهام بخش من است
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

مدافع اسپانیایی توپچی ها توماس ورمالن را الگوی خود در دفاع میانی می داند

کاپیتان رزرو آرسنال در دو سال اخیر پیشرفت قابل توجهی داشت و حتی در ابتدای فصل و در دیدار با لیورپول به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و عملکرد قابل توجهی از خود ارائه کرد.

میگل در گفتگو با تلویزیون آرسنال به سوالات پیرامون خود جواب داد.

شما اکانت توئیتر دارید؟
نه آن تقلبی است. در حال حاظر من در توئیتر نیستم و صادقانه بگویم اکنون در مورد آن فکر نمی کنم، شاید در آینده این کار ار انجام دهم اما اکنون من در آن فعال نیستم.

چطور انگلیسی یاد گرفتید؟
وقتی به اینجا آمدم، یقینا آموزش دیدم چون هیچ چیز بلد نبودم اما زمانی میرسد که در رختکن باید حرف های خود را با این روش یا روش دیگر بیان کنید بنابراین هر دو روش به من کمک کرد. درسهای انگلیسی باعث پیشرفتم شد اما حضور در کنار هم تیمی ها و تلاش برای بیان حرفهایم نیز بسیار کمک کرد.

برترین مدافع میابی شما؟
در سالیان گذشته بازی های بارسلونا را تماشا می کردم و همیشه کارلوس پویول و جرارد پیکه را زیر نظر داشتم اما نمی خواهم بگویم آنها بهترین مدافعان میانی جهان هستند، بنابراین نه، من منحصرا بازیکنی را در نظر ندارم.

کدام بازیکن در ترکیب فعلی آرسنال شما را بیشتر تحت تاثیر قرار میدهد؟
توماس ورمالن. فکر میکنم در چند سال اخیر او اصلی ترین مدافع میابی بوده که زیر نظر داشتم. واقعا روشی که او بازی می کند را دوست دارم و فکر می کنم در حال حاضر یکی از بهترین هاست. هر زمان که بازی آرسنال را تماشا می کنم به او نگاه می کنم، سعی می کنم با نگاه کردن به او و روشی که بازی می کند عملکرد خودم را بهبود بخشم.
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/4 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ