تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - مرته ساکر: به امتیازات بیشتری نیاز داریم
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال

صحبت های پر مرته ساکر بعد از دیدار با بولتون

مدافع آلمانی توپچی ها در سومین دیدار خود در لیگ برتر عملکرد خوبی ارائه کرد و موفق شد بار دیگر در بسته نگه داشتن دروازه به تیم کمک کند. او بعد از دیدار اب بولتون با تلویزیون آرسنال مصاحبه کرد.

پیروزی بسیار مهمی بود؟
البته، ما به امتیازات نیاز داشتیم، ما می خواهیم در بالای جدول باشیم. این یک قدم بزرگ است اما ما به امتیازات بیشتری نیاز داریم.

دروازه را بسته نگه داشتید.
البته، این برای اعتماد به نفس ما خوب است. بعد از دریافت 4 گل مقابل بلکبرن تا حدودی اعتماد به نفس خود را از دست دادیم اما امروز به عملکرد خود بسیار افتخار می کنیم و می خواهیم این روش دفاع کردن را ادامه دهیم.

آرسن ونگر از عملکرد شما راضی بود؟
من می خواهم کارم را خوب انجام دهم، خصوصا در دفاع، این وظیفه من است، البته. اگر مربی بگوید که این برای تو عالی است اما من باز هم می می خواهم ادامه می دهم و به سختی کار کنم. عملکرد من به آن خوبی که فکر می کنم نیست و می خواهم بازی خود را بهبود بخشم.

بعد از بازی با بکلبرن بر روی چه چیز کار کردید؟
ما زمان بیشتری داشتیم زیرا بازی جام اتحادیه انجام شد و بعضی بازیکنان استراحت بیشتری داشتند. ما خصوصا در دفاع سخت تر تمرین کریم، بر روی روشی که می خواهیم دفاع کنیم و آنچه می خواهیم انجام دهیم و یا مربی می خواهد تا انجام دهیم، و این مساله جواب داد. امروز ما بهتر دفاع کردیم، نزدیکتر به هم بودیم و بعد از دیدار با بلکبرن، هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم.

رئیس بعد از نیمه اول به بازیکنان چه گفت؟
اینکه به روند خود ادامه دهیم، دفاع در نیمه اول خیلی خوب بود، کارمان را خوب انجام دادیم و باید دروازه را برای 45 دقیقه دیگر بسته نگه می داشتیم و این کار را نیز انجام دادیم.
طبقه بندی: آخرین اخبار،
نوشته شده در تاریخ 1390/07/4 توسط مجید
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ