تبلیغات
آرسنال تیمی برای همیشه - آرسنال 6 - ساوثهمپتون 1
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك تماس با ما قالب وبلاگ RSS 2.0

آرسنال تیمی برای همیشه
وبلاگ تاریخی و تحلیلی باشگاه آرسنال
هفته چهارم لیگ جزیره
استادیوم امارات

توپچی ها بعد دو مساوی و یك برد در بازی های قبلی و بدون گل خورده تقریبا روحیه خوبی داشتند و در ضمن اینو باید اضافه كنم كه حركتشون صعودی بود و رو به جلو . اما در این بازی چند تا مصدوم داشتیم : ابودیابی كه نقطه اتكای ونگر در هافبك دفاعیه كمی خسته بود و بازی نكرد - ویلشر هم كه چیزی نمونده بیاد - فریمپونگ هم كه گفته تا دو هفته دیگه بر میگرده.
با همه ی این بحثا باید اینو اضافه كنم كه در مورد ساوثهمپتون دو دیدگاه وجود داشت : یك اینكه اونا تیم بدون بازیكن و در اصطلاح عامیانه ضعیفی هستند - اما دیدگاه دوم میگفت كه اونا چون تازه از دسته یك اومدند و روحیه و انگیزه رو با خودشون آوردند باید خطرناك باشند .
نكته ی جالب این مسابقه بازی الكس چمبو و تئو والكات مقابل تیم سابقشون بود.

با این همه حاشیه و بگیر و ببند میریم سراغ اصل بازی.
در مورد تركیب :
دروازه بان : ژسنی
خط دفاعی : گیبس - مرته ساكر - ورمائلن - ینكینسون
خط هافبك : كوكولن - آرتتا - كاسورلا
خط حمله : پودولسكی - ژروینیو - چمبو

حضور اولیویر جیرود روی نیمكت كمی عجیب بود اما رئیس گفت كه او نیاز داشت كمی از زیر فشار رها بشه ( اما من فكر میكنم برای بازی سه شنبه نگه ش داشته چون قراره آرسنال در هفته اول دور گروهی چمپیونز لیگ در خانه ی مونپیلیر به میدان بره كه تیم سابق جیرود هم هست . و شاید با این كار رئیس میخواد یك شبه جیرود رو به اوج روحیه برسونه)
قبل از شروع بازی به نظر میرسید كه لوكاس در نوك حمله قرار بگیره اما این ژروینیو بود كه اونجا رفت و خیره كننده كار كرد.آرسن ونگر خوب بلده با تیم های تازه به لیگ برتر اومده بازی كنه ولو اینكه در امارات هم باشه كه دیگه بهتر.
بازی با سوت كوین فرند آغاز شد. و بازی با برتری بازیكن های آرسنال ادامه پیدا كرد.
بازیكن ها در كل این بازی برتری خودشون رو به حریف تحمیل كردند و بسیار پر تحرك و با انگیزه بودند. كار های تركیبی از مركز و كار های سرعتی از كناره ها به خصوص گیبس كه روز بسیار خوبی رو داشت.

گل اول : ( دقیقه 11 )حركت توسط لوكاس شروع شد و توپ رو به گیبس رسوند و او هم توپ رو ساتر كرد كه به پای مدافع حریف برخورد كرد و گل شد.

گل دوم : ( دقیقه 31) پشت محوطه جریمه یك خطا روی فرانسیس كوكولین صورت گرفت كه تقریبا در فاصله ی 25 متری به خط دروازه قرار داشت. سانتی و لوكاس پشت توپ ایستادند كه بلاخره لوكاس شوت رو زد كه توپ از بالای مدافعان و دور از دست های دروازه بان به گل دوم آرسنال تبدیل شد.

گل سوم :چهار دقیقه بعد آرتتا یك پاس دقیق پشت مدافعان رو به جروینیو سپرد كه اون هم با چند قدم حركت به نزدیك دروازه رسید و به زیبایی دوازه رو باز كرد. (خوشحالی ژروینیو بعد از گل به سبك روبین ون پرسی بود. شاید میخواد جای او رو تو آرسنال بگیره؟!!!!! شاید)

گل چهارم : دو دقیقه بعد و حركتی شبیه به گل اول صورت گرفت كه بار دیگر سانتر زمینی گیبس به مدافعان حریف برخورد كرد و به درون دروازه رفت.

تك گل ساوثهمپتون : با اشتباه ساده ژسنی توپ جلوی پای بازیكن حریف افتاد كه به راحتی توپ داخل دروازه ما جای گرفت. ( حیف شد كه ركورد خوب آرسنال در سه بازی ابتدایی لیگ كه بدون گل خورده بود با این اشتباه ساده از بین بره اما چیزی از ارزشهای خط دفاعی كم نمیكنه )

گل پنجم : سانتی توپ رو برای آرون رمزی كه در سمت چپ بود فرستاد و اون هم بازیكن مقابلش رو دریبل داد و شوت زد كه به تیر دروازه زد و در برگش باز هم ژروینیو بود كه گل زد.

گل ششم :یه شوت محكم از كاپیتان و واكنش دروازه بان توپ رو به زیر پای مدافعان حریف رسوند كه سانتی اونها رو تحت فشار قرار داد و  توپ رو به والكات داد كه با یك بغل پا تیم سابقش رو شش تایی كرد و بعد از گل هم خوشحالی نكرد.
خدا رو شكر روند صعودی تیم ما در این بازی هم مشهود بود و امید داریم كه در این ماه كه بازی های سختی داریم همین روند ادامه داشته باشه.

نظر یادتون نره........
طبقه بندی: آخرین اخبار، پیش نمایش بازی ها، گزارش بازی ها، مصاحبه رئیس، گالری تصاویر بازی ها،
نوشته شده در تاریخ 1391/06/26 توسط مصطفی فرشادیان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ